Firma Hakkında

Firmamız 1985 yılında Bursa da kurulmuştur. 1980’lı yıllardan bu yana otomotiv sektöründe otobüs camı, otomobil camı, hafif raylı sistem camlarının hem üretimi hem de montajı konusunda uzun yıllar hizmet etmiş olup, 2014 yılında forklift kabini anlamında bir açık olduğunu fark ederek sektör değişikliğine gitmiş ve otomotiv sektörüne yapmış olduğu cam hizmetlerinden ayrılarak sadece forklift kabini ve forklift camları üretimine yönelmiştir.
2014 senesinde sektör değişikliğine giden firmamız, ‘‘Kalite doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla sunmaktır. ’’ sözünü kendine ilke edinip üretim faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız başlıca forklift kabinleri, traktör kabinleri, iş makinesi kabinleri ve biçer-döver kabinlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. 50m² lik bir atölyeden yola çıkarak başlanılan bu süreçte, bugün 2000m² kapalı 500m² açık alan olmak üzere, gelişen teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak ve müşteri odaklı çalışarak hizmet vermektedir.
Üretimde kaliteye yön verenlerden olmak için; titiz ve hassas bir çalışma yürüten firmamız, kendi tasarım ürünleri başta olmakla birlikte, müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda, teknik bilgi, beceri, tecrübe ve ortak menfaatleri birleştirerek sunulan her türlü projeyi üretebilmektedir. Tüm yan sanayilerle koordineli çalışarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmayı kendine görev edinen firmamız, sorunlara çözüm odaklı yaklaşıp en kısa sürede talep ve istekleri yanıtlamaktadır.
Üretebilmenin bir sanat olduğunun bilincinde olan firmamız üreten Türkiye’yi daha iyi yerlere taşıyabilmek adına TSE standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. Satışı yapılan ürünün her zaman arkasında durup, satış sonrası hizmetlerde en hızlı şekilde aksiyon alıp müşteri ihtiyaçlarını gidermektedir.

BAYRAK KABİN

Forklift kabinlerimiz ve özel üretim ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.